Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 3 »
Показано 16-30 з 44 повідомлень
0  
29. Олена   (25.01.2013 14:17)
Добрий день! Скажіть будь ласка, чи можна оформити авто на неповнолітнього сина після смерті батька? Якщо так, то які документи для цього потрібні? Чи можливо я, як мати, оформлю на себе авто , а син, по досягненню 18 років зможе користуватись авто.Адже зараз і доручень на керування авто не потрібно.
Ответ: Доброго дня! Вам треба звернутися до нотаріуса, він порадить як краще це зробити і які документи для цього потрібні.

+1  
28. Денис   (16.01.2013 00:06)
По законам України,чи має право власник будинку площею 32кв.метри самовільно встановлювати газовий котел.
Ответ: Доброго дня! Денис, раджу Вам самовілоно не встановлювати газові котли, адже Самовільне втручання у газові мережі небезпечні для життя! Згідно законодавства України дана дія повинна бути погоджена відповідними органами.

0  
27. любов   (15.01.2013 21:25)
дайте будласка відповідь на питаня якщо завод працює на простої скільки годин має працювати робітник і яку заробітну плату він має отримувати
Ответ: Любов! Питання соціальної захищеності працівників у зв'язку із зупиненням роботи підприємств, установ, організацій частково можна врегулювати шляхом установлення неповного робочого часу (ст. 56 Кодексу законів про працю України від 10.12.71 р. (зі змінами та доповненнями, за текстом – КЗпП)) або оформленням простою (ст. 34 КЗпП).
Робота з неповним робочим часом регламентується ст. 56 КЗпП. Неповний робочий час має меншу за визначену законодавством тривалість робочого часу та встановлюється за угодою між працівником і роботодавцем з ініціативи роботодавця, а також в обов'язковому порядку на прохання працівників, які мають право на неповний робочий час згідно із законодавством.
Норма ст. 56 КЗпП не обмежує права сторін трудового договору на визначення тривалості неповного робочого часу. Тому тривалість робочого дня слід установлювати за угодою між працівником і роботодавцем. Неповний робочий час може становити одну, п'ять, шість, десять годин або іншу кількість годин за тиждень і, відповідно, оплата здійснюватиметься за фактично відпрацьований час. Неповний робочий час можна встановлювати шляхом:
зменшення тривалості щоденної роботи (наприклад, по 4 год щодня);
зменшення кількості днів роботи протягом тижня (3 дні по 8 год.);
одночасного зменшення кількості годин роботи упродовж дня і кількості робочих днів протягом тижня (2 дні на тиждень по 5 год.).
У разі встановлення неповного робочого часу оплата праці провадиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку.
Неповний робочий час можна встановлювати на певний період (на визначений строк) або без обмеження строком, про що обов'язково на підставі заяви працівника зазначається в наказі про його переведення на неповний робочий час. Крім того, в наказі слід чітко зазначити кількість годин при переведенні працівника на неповний робочий день або кількість днів при його переведенні на неповний робочий тиждень.
У свою чергу роботодавець має право на встановлення неповного робочого часу працівнику. Він може змінити тривалість неповного робочого часу чи замінити його на повний за умови, що на підприємстві провадяться зміни в організації виробництва і праці, і з додержанням процедури, передбаченої частиною третьою ст. 32 КЗпП. Про зміну істотних умов праці (встановлення або скасування неповного робочого часу) працівника слід повідомити не пізніше ніж за два місяці.
Якщо колишні істотні умови праці не можна зберегти, а працівник не згоден на продовження роботи в нових умовах, то трудовий договір припиняється за п. 6 ст. 36 КЗпП.
Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-які обмеження трудових прав працівників, у тому числі скорочення тривалості їх щорічної основної відпустки, тобто працівникові повинна надаватися щорічна основна відпустка повної тривалості. >>>
Особи, які працюють на умовах неповного робочого часу, користуються тими самими правами, що і всі інші працівники підприємства, установи, організації.

0  
26. Николай   (11.12.2012 18:05)
Здраствуйте.08.12.12 В 12ч. ночи был остановлен на стационарном посту работником гаи. Без обьяснения причины остановки меня провели в стационарный пост гаи и предложили пройти тест у нарколога, на что я отказался. После 2 часов беседы с работниками гаи я написал в протоколе что употреблял алкоголь. Могу ли я чтото зделать в этом случае ?
Ответ: Здравствуйте!!!Согласно нормам действующего законодательства Украины, если Вы в течении 2-х часов с момента подписания протокола самостоятельно не прошли тест на наличие алкоголя в крови (где указывалось бы что уровень алкоголя не превышает допустимую норму),то оснований об обжаловании протокола ГАИ у Вас нет.

0  
25. Владимир   (09.12.2012 18:50)
Здравствуйте, помогите разрешить такой вопрос. По решению суда в 1988 году дом поделен на два собственника: 1/4 одному, 3/4 другому. По решению суда двор остался в общем пользовании. Другой собственник (которому принадлежит 3/4 дома) подал иск в суд на разделение общего двора: 3/4 двора - ему, 1/4 - нам. Мы не против поделить общий двор, но поровну, так как двор по решению суда находится в общем пользовании. Прошу подсказать, имеем ли мы право требовать половину двора, если дом поделен в соотношении 1/4 к 3/4, и согласного какого закона. Или лучше не соглашаться с иском второй стороны. Заранее благодарны за ответ.
Ответ: Здравствуйте!!!Согласно ч.4 ст.120 Земельного Кодекса Украины при переходе права собственности на здание и сооружение к нескольким лицам право на земельный участок определяется пропорционально долям лиц в стоимости здания и сооружения, если иное не предусмотрено в договоре отчуждения здания и сооружения. А для более подробной информации нужно смотреть документы.

0  
24. Наталия   (29.11.2012 12:05)
Здравствуйте, у меня такой вопрос. Я хочу продать квартиру, в ней прописана я и три дочери, все, кроме Алины согласны. Она состоит на учете в психдиспансере, но не лишена дееспособности. Подскажите, есть ли какая-либо возможность продать квартиру (каждой дочери я покупаю квартиру)?
Ответ: Нужно смотреть документы о праве собственности на квартиру, а также знать не прописано ли несовершеннолетних детей в ней.

0  
23. наталія   (21.11.2012 00:46)
добрий день. мій батько помер в 2006 році,а мама не писала заяву про прийняття спадщини. Мені 16 років. Після смерті батька залишився Державний акт на право власності на земельну ділянку. Як його оформити зараз на мене.Якщо через суд,то яку позовну заяву треба писати.Дякую
Ответ: Доброго дня! Потрібно писати заяву про продовження строків на прийняття спадщини. Будемо раді допомогти Вам, Телефонуйте!

0  
22. Олена   (16.11.2012 13:42)
Доброго дня! Питання щодо фінансових та житлових прав після розлучення. Ми з чоловіком маємо 2-річну дитину, одружилися 5 років тому, 1 рік до цього жили в цивільному шлюбі. За декілька днів до весілля батьки чловіка купили квартиру, ніби в подарунок нам на весілля, відразу ж оформили її на чоловіка. На той час працювала тільки я і фінансово утривумала сім\"ю протягом 3-х років, мої батьки надали фінансову підтримку на частину ремонту та меблі. Ремонт в новій квартирі робили власними силами. Після народження дитини (2 роки), я не працюю і залежу від чоловіка. Набридло терпіти образи і приниження та постійні сварки. Тепер я стала непротрібна, і при кожній сварці чоловік та його батьки виганяють мене на вулицю. Жити мені більше ніде, батьки живуть далеко. Які права я маю при розлученні, чи можу відстоювати частку нажитого майна та в якому розмірі? Чи має право на житло дитина? На який розмір аліментів я можу розраховувати? Буду дуже вдячна за інформаційну підтримку.
Ответ: Доброго дня! Ваша справа потребує більш детального вивчення, тому телефонуйте будемо раді допомогти!

+1  
21. Тася   (07.11.2012 00:36)
Здравствуйте .помогите,пожалуйста.Развелась.ребенок малолетний со мной,ему сейчас почти 3 годика.Отец за 3 года виделся с ребенком 3 раза.Обязана ли я общаться по телефону с ним по поводу ребенка ,передавать трубку малышу, но мне совсем этого не хочется,если он оскорбляет пишет матом смс.я очень переживаю?устала от хамства.как решить вопрос?обязана поднимать трубку?спасибо
Ответ: Згідно Сімейного кодексу України, мати та батько мають рівні права та обов'язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою чи ні, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини.
Батьки зобов'язані піклуватися про здоров'я дитини, її
фізичний, духовний та моральний розвиток.
Згідно ст.153 - мати, батько та дитина мають право на безперешкодне спілкування між собою, крім випадків, коли таке право обмежене законом. Умовами повноцінного виховання дитини є постійний контакт з батьками, дана стаття закріплює право на спілкування в широкому розуміння, яке включає в себе не тільки особисті зустрічі, але й спілкування по телефону, поштою, електронною поштою та іншими засобами цифрового зв'язку.
Але слід засначити якщо спілкування батьків і дитини є шкідливим або загрозливим для дитини, то його можна призупинити або заборонити без позбавлення батьківських прав з рішенням суду.

+1  
20. татьяна   (01.11.2012 23:29)
Здравствуйте,мы с мужем построили дом и не успели оформить т.к. земля на кот.он построен в кредите.Кредит платила я.Сейчас муж хочет поменять плательщика кредита на себя .как это отразится на мне во время раздела имущества?Буду ли я иметь право на пол дома если после развода будут готовы документы на дом.
Ответ: Вітаю,Згідно діючого законодавства в Україні пояснюю, що спільною сумісною власністю подружжя є майно, набуте подружжям за час шлюбу. Спільним майном подружжя вважається будь-яке майно, нажите, набуте, створене, накопичене і т. п. в період шлюбу працею обох із подружжя і кожного з них. Воно є спільним, незалежно від того, на чиє ім’я було придбане.
Сімейним Кодексом України у ч. 1 ст. 60 встановлено правило, відповідно до якого подружжя мають рівні права на майно, набуте ними за час шлюбу, і в тому випадку, коли один із них не мав самостійного заробітку (доходу) з поважних причин (наприклад, був зайнятий веденням домашнього господарства, навчанням, доглядом за дітьми тощо).
У сімейному праві існує презумпція спільності майна подружжя (ч. 2 ст. 60 СК): вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об’єктом права спільної сумісної власності.

+1  
19. Наталья васильевна   (01.11.2012 23:18)
скажите пожалуйста если дети от первого брака претендуют на наследство моего покойного мужа,кто должен гасить его долговые расписки?
Ответ: Смерть должника вовсе не прекращает обязательства по виплатам долгов. Однако спешить с погашением долга не стоит. Прежде необходимо установить законных наследников умершего. Принудительно взыскать долг может только суд с его наследников, которые приняли наследство и отвечают по долгам наследодателя солидарно. Для взыскания следует обратиться в суд с письменным иском и предоставить документы, подтверждающие долги наследодателя.

0  
18. Наталія   (30.10.2012 16:11)
Добрий день. Скажіть будь ласка ми з чоловіком 8 років проживали в цивільному шлюбі і побудували за цей період будинок. Чоловік без мого відому подарував наш будинок своїй матері склавши з нею договір про сумісну діяльність без нотаріального посвідчення, я знаю що договір у 2003 році складений не був, а складений під час звернення мене до суду тобто у 2012 році. Як можна добитися справедливості і визнати догорір про сумісну діяльність недійсним. Дякую

0  
17. Ольга   (10.10.2012 18:07)
У ЧП-предпринимателя физ-лица образовался долг в размере 60000грн.В суд подала фирма - ЧП проиграл (при долге 19000грн, и еще на 19000грн фирма забрала товар и дала задний ход)В суде не приняли того, что половины долга нет.Свидетельские показания (о том ,что часть товара в возврате) суд слушать не стал.Прилепили ЧП всю сумму+проценты+адвоката +инфляцию.Исполнительное производство открыто в марте.На ЧП имущества никакого нет.Есть еще долг перед ПФ -2500грн.
Вопрос:
А)Как закрыть ЧП ,если платить нечем?
Б)Нечем платить и исполнительной службе 10% - эти 10% зависают на всю жизнь?
В)ЧП в декрете - на ребенка поступает помощь государства, могут ли наложить арест на этот счет?
Деятельность у ЧП была с 2003года,были и наемные работники.С 2012года ФЛП на общей системе (деятельности нет).
Заранее спасибо за ответы.
Ответ: Доброго дня, стосовно Ваших запитань повідомляю наступне:
А) у випадку, якщо ФОП має заборгованість, яку підприємець не може погасити, то в такому випадку закриття ФОП можливе лише через процедуру банкрутства (регулюється Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» N 2343-XII від 4 травня 1992 року).

Б) відповідь надана у п. А).

В) відповідно до ст. 52 ЦК України передбачається, що Фізична особа - підприємець відповідає за зобов'язаннями, пов'язаними з підприємницькою діяльністю, усім своїм майном, крім майна, на яке згідно із законом не може бути звернено стягнення.
Відповідно до Додатку до Закону України від 21 квітня 1999 року N 606-XIV «Перелік видів майна громадян, на яке не може бути звернено стягнення за виконавчими документами» передбачається, що Стягнення за виконавчими документами не може бути звернено на такі види майна та предмети, що належать боржникові на праві власності або є його часткою у спільній власності, необхідні для боржника, членів його сім'ї та осіб, які перебувають на його утриманні, а саме ….. 8) усі дитячі речі.
Керуючись даними нормативними актами можна відстоювати свої права та не допустити стягнення коштів, що виплачуються на дитину.

0  
16. Эдуард   (21.09.2012 18:13)
Есть завещание на 3-х комн. квартиру на сына и дочь составлено в1997г .отцом, в права наследования вступили. Сейчас делим, узнали об обязательной доле по закону матери (проживает отдельно, пенсионер). Какая доля каждого?
Ответ: Стосовно Вашого питання повідомляю наступне.
Відповідно до ст.1241 Цивільного кодексу України передбачається, що малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов'язкова частка).
Враховуючи те, що мати (дружина) на рівні з дітьми відносяться до першої черги спадкування, то у випадку спадкування за законом кожному спадкоємцю належала б 1/3 спадкового майна.
Таким чином, у випадку, якщо на момент відкриття спадщини мати (вдова) була непрацездатною (пенсіонеркою), то незалежно від заповіту її частка становитиме 1/6 спадкового майна.

+1  
15. Тарас   (17.09.2012 17:08)
я как юр.лицо по договорным отношениям,возникла задолжность по выполнению условий контракта.Стороны не резиденты,зарегистрированы в разных государствах.1.Какую нужно оформить доверенность на представление интересов гражданину третьего государства(не резидент) с правом подписания документов и ведение дела в судебных инстанциях, 2.какими нормативными актами регулируется данная ситуация.За ранее спасибо.3. Можно ли представлять интересы по доверенности за подписью учредителя в другом государстве?
Ответ: Доброго дня, стосовно Ваших питань повідомляю наступне:
1. Чинне законодавство України не передбачає особливої форми довіреності для нерезидентів. З відси випливає, що для Вас потрібно оформити звичайну довіреність у письмовій формі за підписом уповноваженої особи та скріпленої печаткою даної особи.
2. Вирішення подібних ситуацій в Україні регулюється Законом України «Про міжнародне приватне право»
3. Якщо засновник уповноважений згідно статутних документів юридичної особи видавати довіреності, то так.

1-15 16-30 31-44

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Код *:
Сколько дней блогу Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Каталог webplus.info Кнопка рейтинга Business-Key Top Sites