Ми раді Вас вітати на нашому сайті !

 Тут Ви можете ознайомитися з видами юридичних послуг, які ми надаємо та отримати інформацію щодо їх вартості. Ви можете зв’язатися з нами за координатами вказаними в розділі «Зворотній звязок», або безпосередньо відвідати наш офіс. 
В розділі «Безкоштовна консультація» Ви маєте можливість оперативно отримати безкоштовну юридичну консультацію висококваліфікованого юриста.

Основною метою нашої діяльності є реалізація, захист і відновлення законних прав та інтересів клієнта. Ми пропонуємо широкий спектр юридичних послуг в різних галузях права нашим українським та іноземним замовникам.


 

 

Юридичні послуги. Юридична фірма. Послуги адвоката. 

Наша юридична фірма надає юридичні послуги, а саме:

Послуги адвоката: адвокат у кримінальних справах(захист в суді і на досудовому слідстві в міліції, прокуратурі, СБУ), адвокат у цивільних справах, адвокат у господарських справах, адвокат у адміністративних справах в Одесі, запит адвоката.

Послуги юриста: представництво в суді у цивільних справах, ведення справ в господарському суді, представництво в суді у адміністративних справах, представництво в суді у сімейних справах, ведення справ в апеляційних судах.

Юридичні послуги з реєстрації підприємницької діяльності: реєстрація підприємства, реєстрація ТОВ, реєстрація СПД, реєстрація платника ПДВ, реєстрація змін в статут ТОВ, реєстрація зміни статутного капіталу, реєстрація зміни юридичної адреси підприємства, зміна директора, реєстрація зміни юридичної адреси підприємства, зміна директора, реєстрація зміни складу засновників ТОВ. 

Юридичні послуги з ліквідації підприємницької діяльності: припинення підприємницької діяльності - ліквідація підприємства, ліквідація ТОВ, ліквідація СПД.

Юридичні консультації: юридична консультація по телефону, консультація юриста по телефону, юридична консультація по скайпу, безкоштовна юридична консультація онлайн в інтернеті. 


Складання договорів : складання договору позики, договору оренди, складання договору постачання, купівлі-продажу, складання договору про передачу долі в нерухомості в рахунок сплати аліментів, складання договору підряду, складання шлюбного контракту, складання договору про надання послуг.

Складання документів до суду: складання позовної заяви, складання заперечень на позовну заяву, складання відгуку на позовну заяву, складання апеляційної скарги, складання заперечень на апеляційну скаргу, складання касаційної скарги, складання заперечень на касаційну скаргу, складання скарг до європейського суду з прав людини. 

Юридичний супровід бізнесу : консультування з питань бізнесу, участь в переговорах, оцінка юридичних ризиків при угодах, складання і експертиза договорів, захист бізнесу при перевірках державних контролюючих органів, захист бізнесу в суді.

Юридичний супровід угод по нерухомості: консультування, аналіз ризиків, юридична експертиза документів, що встановлюють право, визначення оптимальної правової форми угоди, правова мінімалізація ризиків, супровід в агентствах нерухомості і у нотаріуса.

Сколько дней блогу Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Каталог webplus.info Кнопка рейтинга Business-Key Top Sites