ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Ліквідація суб’єкта підприємницької діяльності - це форма припинення діяльності підприємства, за якої перестають існувати всі його права та обов’язки без переходу прав та обов’язків у порядку правонаступництва.
Процес ліквідації суб’єкта підприємницької діяльності є достатньо складним та довготривалим, це процес, який потребує спеціальних теоретичних та практичних знань та навичок, якими володіють професійні юристи.
Пропонуємо Вашій увазі послуги з ліквідації фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб будь-яких організаційно-правових форм. Способи ліквідації суб'єкта підприємницької діяльності: ліквідація суб'єкта підприємницької діяльності за рішенням власників;
ліквідація суб'єкта підприємницької діяльності шляхом проведення процедури банкрутства;
зміна засновників підприємства*;

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА ЗА РІШЕННЯМ ВЛАСНИКІВ
Ліквідація підприємства за рішенням власників включає в себе наступні основні етапи:

прийняття власниками підприємства рішення про його ліквідацію;

повідомлення про ліквідацію підприємства орган, що здійснив державну реєстрацію для внесення до ЄДРПОУ відповідного запису;

зняття підприємства з обліку в податкових органах;

зняття підприємства з обліку в пенсійному фонді;

зняття підприємства з обліку в фондах соціального страхування;

зняття підприємства з обліку в центрі зайнятості;

закриття банківських рахунків підприємства;

знищення печатки підприємства;

подача державному реєстратору пакету документів для внесення до ЄДРПОУ запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, чи ФОП в результаті її ліквідації.

Ліквідація підприємства за рішенням його власників є найбільш доречна у випадку, коли суб’єкт підприємницької діяльності не має значної заборгованості перед державним бюджетом по сплаті загальнообов’язкових податків та зборів. Даний спосіб ліквідації за розміром витрат на юридичний супровід процедури ліквідації є найбільш економічно вигідним, однак сама процедура ліквідації триває не менше двох місяців.

ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА ШЛЯХОМ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ БАНКРУТСТВА
Процедура ліквідації підприємства шляхом визнання його банкрутом застосовується у випадку, якщо суб’єкт підприємницької діяльності неспроможний виконати після настання встановлених строків грошові зобов’язання перед кредиторами, в тому числі по заробітній платі, а також виконати зобов’язання щодо сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та інші види загальнообов’язкового державного соціального страхування, податків і зборів.
Справи про банкрутство підвідомчі господарським судам і розглядаються ними за місцемзнаходженням боржника. Заява про порушення справи про банкрутство подається у письмовій формі боржником або кредитором до відповідного господарського суду.
Ліквідація підприємства шляхом визнання його банкрутом доцільна у випадках, коли підприємство знаходиться дійсно в скрутному фінансовому положенні.

ЗМІНА ЗАСНОВНИКІВ ТА КЕРІВНИКА ПІДПРИЄМСТВА
Зміна засновників та керівника підприємства здійснюється шляхом подачі державному реєстратору відповідного пакету документів, в результаті чого проводиться державна реєстрація змін відомостей про підприємство, що містяться в ЄДРПОУ, після чого здійснюється заміна всіх необхідних документів підприємства (довідка ДПІ за формою 4-ОПП, свідоцтво платника податку, довідка органів статистики, пенсійного фонду, фондів соціального страхування).
Процедура зміни засновників та керівника підприємства чітко врегульована чинним в Україні законодавством, зокрема Цивільним та Господарським кодексами України, ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців », що дає можливість здійснювати зазначені вище дії в рамках правового поля.
Процедура зміни засновників та керівника підприємства здійснюється в значно коротший термін ніж процедура ліквідації підприємства шляхом визнання його банкрутом, або ліувідації підприємства за рішенням власників, при цьому вартість юридичних послуг по реєстрації зміни засновників та керівника є набагато нижчою ніж вартість послуг по ліквідації підприємства.

  Для замовлення послуг викладених в даному розділі звертайтесь за телефоном: (067) 924-59-85 попередня консультація по телефону безкоштовна. 

Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!


* При зміні засновників (учасників) підприємства, юридична особа не ліквідовується, в даному випадку здійснюється передача корпоративних прав.
Сколько дней блогу Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Каталог webplus.info Кнопка рейтинга Business-Key Top Sites