ДОГОВІРНА РОБОТА

Договір – це надзвичайно важливий елемент у відносинах, які він врегульовує, незалежно від того, які саме це відносини (господарські, цивільні, трудові чи інші).
Згідно з нормами Цивільного кодексу України договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення прав та обов’язків.
Сучасні відносини в сфері господарювання не можна уявити без укладання договорів, угод та контрактів, однак не завжди договір являє собою гарантію виконання іншою стороною своїх зобов’язань. Це повязано з тим, що українське законодавство встановлює досить жорсткі вимоги щодо укладання договорів, їх змісту та форми, недодержання яких досить часто тягне за собою визнання договору недійсним, неукладеним або нікчемним, що зазвичай призводить до фінансових збитків.
Вищезазначених негативних наслідків можливо уникнути, якщо договір буде складено та укладено у відповідності з нормами чинного законодавства та буде максимально відповідати інтересам сторін договору.
Ми маємо багатий досвід складання договорів та юридичного супроводу договірної діяльності, зокрема нижче наведено перелік видів договорів, які користуються найбільшим попитом:

договір купівлі-продажу;

договір поставки;

договір перевезення;

договір зберінання;

договір оренди рухомого чи нерухомого майна, в т. ч. державного майна;

кредитні договори та договори позики;

договір лізингу;

договір підряду;

договір про спільну діяльність;

попередні договори;

договір факторингу;

зовнішньоекономічні контракти;

договір довічного утримання;

трудові договори та контракти.
Якщо Ви зацікавлені в дієвості договірних відносин з контрагентами та уникненні в майбутньому негативних наслідків від договірної діяльності, якщо ви вже уклали договір, який не відповідає вимогам законодавства, але бажаєте це виправити, якщо ви хочете врегулювати відносини з клієнтом, постачальником, власним найманим працівником чи іншим суб’єктом, звертайтесь до нас, ми проведемо юридичний аналіз вже укладеного договору та надамо відповідний юридичний висновок, складемо договір чи додаткову угоду до договору, здійсним повний юридичний супровід укладення будь-якого договору, розробим та впровадим будь-який внутрішній документ (посадові інструкції, накази, розпорядження та ін.).

Якщо Ви бажаєте знайти надійного юридичного партнера, який дійсно може виконати поставлені Вами завдання будь-якої складності, пропонуємо Вам наше партнерство.
Сколько дней блогу Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Каталог webplus.info Кнопка рейтинга Business-Key Top Sites