ПРЕДСТАВНИЦТВО ІНТЕРЕСІВ ПРИ
ВИРІШЕННІ ГОСПОДАРСЬКИХ
СПОРІВ


Ми надаємо послуги з представництва інтересів при вирішенні господарських спорів на всіх стадіях судового процесу, а також при вирішенні спору в досудовому порядку та при виконанні судового рішення.

ДОСУДОВЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРУ

Досудове врегулювання спору являє собою ряд дій (переговори, пред'явлення претензій, заперечень на претензії та ін.) спрямованих на вирішення суперечностей між суб’єктами спору, без залучення до цього компетентних державних органів.
При виникненні господарського спору суб’єкти такого спору достатньо часто врегульовують його без звернення до суду, що заощаджує сторонам час, матеріальні ресурси, та виключає можливість настання певних негативних наслідків, пов’язаних з вирішенням спору в судовому порядку, однак обов’язковою умовою отримання позитивного результату на стадії досудового врегулювання спору є участь кваліфікованого юриста, який може ефективно провести переговори, юридично правильно скласти претензію, заперечення на неї, чи будь-який інший документ, довести іншій стороні переваги негайного виконання нею зобов’язання, вчинення певних дій, чи утримання від них.
Досконале знання законодавства та всіх тонкощів господарських відносин, а також психології, дозволяє нам гарантувати нашим клієнтам високу якість послуг по врегулюванню спору в досудовому порядку, що включає в себе:

аналіз наданих документів;

надання юридичного висновку щодо суті спору;

складання претензій, заперечень, листів та інших документів необхідних для врегулювання господарського спору;

проведення переговорів.
ВЕДЕННЯ СПРАВИ В ГОСПОДАРСЬКОМУ СУДІ ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ

У випадку, коли дії направленні на досудове врегулювання спору не дали позитивного результату, єдиним правовим методом вирішення спору є вирішення його в судовому порядку.
Ми надаємо послуги з представництва інтересів в місцевих господарських судах на всій території України. Знання нашими юристами норм матеріального та процесуального права, а також багаторічний досвід ведення справ в господарських судах, надає нам можливість досягнути успішного вирішення судової справи.
До комплексу послуг з супроводу справи в господарському суді першої інстанції входить:

аналіз матеріалів справи;

надання юридичного висновку щодо суті спору;

підготовка позовної заяви та інших документів необхідних для звернення до господарського суду;

участь у судових засіданнях;

підготовка та подача необхідних процесуальних документів в ході судового розгляду справи;

підготовка та подача до виконавчої служби необхідних документів для відкриття виконавчого провадження;

супровід справи на стадії виконавчого провадження.
ВЕДЕННЯ СПРАВИ В ГОСПОДАРСЬКИХ СУДАХ АПЕЛЯЦІЙНОЇ ТА КАСАЦІЙНОЇ ІНСТАНЦІЙ

Згідно з ст.ст. 91, 107 Господарського процесуального кодексу України сторони у справі мають право оскаржувати рішення господарського суду першої інстанції та постанови апеляційного господарського суду. Стаття 11114 Господарського процесуального кодексу України передбачає також можливість оскарження постанови Вищого господарського суду України до Верховного суду України.
Успішне оскарження рішення, або постанови господарського суду в апеляційному, або касаційному порядку потребує застосування глибоких знань законодавства та відповідних практичних навичок, якими володіють наші юристи.
До комплексу послуг з супроводу справи в господарському суді апеляційної або касаційної інстанцій входить:

аналіз матеріалів справи;

надання юридичного висновку щодо суті спору;

підготовка апеляційної або касаційної скарги;

участь у судових засіданнях;

підготовка та подача необхідних процесуальних документів в ході судового розгляду справи;

підготовка та подача до виконавчої служби необхідних документів для відкриття виконавчого провадження;

супровід справи на стадії виконавчого провадження.

Якщо Ви бажаєте знайти надійного юридичного партнера, який дійсно може виконати поставлені Вами завдання будь-якої складності, пропонуємо Вам наше партнерство.
Сколько дней блогу Яндекс.Метрика Счетчик PR-CY.Rank Каталог webplus.info Кнопка рейтинга Business-Key Top Sites